• |
ide | kryesore

FOTO/ Nuk kishte këtë fizik kur Tare ndërhyri mes sherrit: ish-laciali është shëndërruar në muskuloz

-Instant, Sport

Muajt që kaloi i mbyllur në shtëpi për shkak të koronavirus kanë influencuar negativisht në formën fizike të të gjithëve, ose gati të gjithëve, sepse Luis Nani bën përjashtim. Ish-Lazio e Manchester United, që luan sot në Shtetet e Bashkuara me Orlando City, është shfaqur në Instagram me një fizik të transformuar, një shpërthim i vërtetë muskujsh.


Natyrisht nuk kishte këtë pamje para dy vjetësh 33 vjecari, kur pas barazimit kundër Cagliari 2-2 në “Sardegna Arena”, në 12 mars 2018, portugezi është konfliktuar me një tifoz dhe është kapur me duar, duke bërë që të ndërhyjë drejtori sportiv Igli Tare, për të shmangur degjenerimin e situatës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu