• |
ide | kryesore

Kida dhe Mozzik nuk do të sjellin vetëm një bashkëpunim

-Instant, Paparazzi, Slider

Disa ditë më parë Kida dhe Mozzik njoftuan babshkëpunim e parë pas 4 vitesh mungesë. Por kjo nuk ishte e gjithë e vërteta. Dy këngëtarët kanë gati edhe një tjetër projekt të cilin Mozzik e ka bërë të ditur në listën e këngëve të albumit të tij të ri “MozzArt”. “PP” titullohet projekti që do të lançohet ditën e nesërme në orën 00:00.

Një tjetër këngë me Rinën vjen së shpejti dhe titullohet “Kërkun”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu