• |
ide | kryesore

Tiranë, hidhet nga kati i 5-të pallatit, ndërron jetë 36-vjeçarja

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë.

Një 36-vjeçare është hedhur nga kati i pestë dhe për fat të keq ka ndërruar jetë.


“Më datë 02.07.2020, rreth orës 17:40, në rrugën “Aleksandri i Madh” është vetëhedhur nga kati i 5 i pallatit, shtytësja M.Ll., 36 vjeçe, e për pasojë ka ndërruar jetë.” – njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes .

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu