• |
ide | kryesore

Fotot e para të djalit të Berguzar Korel (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Dy aktorët e njohur turk dhe për publikun shqiptar Halit Ergenç dhe Berguzar Korel në muajin mars të këtij viti u bënë prindër për herë të dytë.


Në jetë erdhi një djalë të cilët prindërit e pagëzuan me emrin e veçantë Han. Gjatë kësaj kohe çifti është munduar ta mbaj larg syrit të publik por paparacët kanë arritur të shkrepin disa foto të vogëlushit Han teksa është në krah të ëmës. Nga pamjet e publikuar ai ka një ngjashmëri të pabesueshme me të atin e tij. Për të qëndruar larg pandemisë çifti është vendosur në periferi të Stambollit ku janë shkrepur dhe fotot.


ImageImage

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu