• |
ide | kryesore

Rrëfimi dirithërues/ Ajo që pashë si pacient i infektivit i sëmurë me Covid 19

-Instant, Arkiva, Blog

2 Comments

  1. Ou me te vertete …
    Po pse nuk beni dhe nje lajm per ato te pavionit e onkologjikut (Kancerit), apo nuk jane trend i momentit ato.

  2. Se harrova, une njof 5 veta qe e kane kalu, nga mosha 25-70 Vjec asnje nuk eshte shtru ne spital, kane pas vetem pak dhimbje trupi dhe keputje qe kan zgjat vetem 5-6 dite.
    Normal qe do kete dhe raste te rende, por shumica derrmuse e kalojne shume lehte, ose nuk e kuptojne fare qe e kane kalu.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu