• |
ide | kryesore

Aksident i trefishtë në Lezhë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur këtë të premte në hyrje të qytetit të Lezhës.

Tre automjete janë përplasur me njëri tjetrin por fatmirësisht nuk ka pasoja në njerëz. Raportohet vetëm për dëme materiale.


Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu