• |
ide | kryesore

Arbenita Ismajli: Nuk kam parë kurrë porno

Paparazzi, Slider

Arbenita Ismajli ka deklaruar pak orë më parë se nuk ka parë kurrë video porno në jetën e saj.

Modelja e njohur, ka publikuar një video që flet për pornografinë, dhe një nga website-t më të mëdha siç është PornHub, i cili ka mbi 100 milionë shikime në ditë anembanë botës.


Ndër të tjera videoja flet për përdhunimet dhe abuzimet seksuale që janë përcjellë përmes internetit, dhe hetimet që kanë nisur ndaj faqes së njohur.

Sipas videos, Pornhub po lejon dhe përfiton nga videot e dhunimit dhe trafikimit seksual të fëmijëve.

Arbenita e ka ndarë videon në Instastory-n e saj, ndërsa shkruan:

“Jam e lumtur që nuk kam parë asnjëherë porno në jetën time”!

Videoja tregon se ka pasur mjaft vajza të mitura që janë bërë pjesë e pornografisë, ndërsa bëhet thirrje për firmosjen e një peticioni, në mënyrë që t’i jepet fund abuzimeve seksuale

2 Comments

  1. Pornon kur kalon nga nje mashkull te tjetri nuk eshte nevoja ta shohesh se e konsumon seksin rregullisht. Ne jemi shume te lumtur per ty qe nuk sheh porno, hallet tona u zgjidhen tani shyqyr Zotit .. sa te kemi kosovaret nuk vuajme per ate gje!

    1. O Kurve mashkull,qe pergojon femrat, nqs kjo ben sex, eshte puna e saj, ti kujdesu qe ate mamin tat ta ngujosh brenda se po ben namin. E dyta kjo eshte shqiptare e Maqedonise,dhe jo e Kosoves(do ishte nder edhe po te ishte e Kosoves apo Shqiperise) po nejse , te jesh injorant,qe nuk njeh as krahinat shqiptare mire, nuk eshte krim,por te jesh EMUt eshte krim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu