• |
ide | kryesore

Olti Gixhari tregon kur do të bëhet nënë

-Instant, Paparazzi, Slider

Në muajin maj Olta Gixhari konfirmoi lajmin e bukur se do të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo po qëndron në Spanjë me partnerin, foton e të cilit e ka ndarë vetëm së fundmi në rrjete sociale.


Megjithatë, bukuroshja preferon të vazhdojë ta mbajë të fshehtë portretin e babait të fëmijës së saj, teksa në rrjete sociale nuk mungojnë tashmë fotot e shumta me barkun e rrumbullakosur.

Ditën e sotme aktorja ka publikuar një foto shumë të ëmbël, ku na ka zbuluar se ndodhet në muajin e 8 të shtatzënisë dhe tashmë pritjes së ëmbë po i vjen fundi.

#32weekspregnant dhe keto jane pushimet tona te fundit cift👩‍❤️‍👨 per pak jave kryevepra jone do te na ndryshoj jeten, dhe ne mezi po e presim, ka shkuar Olta krahas fotos.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu