• |
ide | kryesore

Dyshonte se ishte e prekur nga Corona, Afërdita tregon rezultatin (Foto)

-Instant, Paparazzi, Slider

Afërdita i është nënshtruar testit për koronavirus.

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj ka rezultuar negative në testin për koronavirus. Këtë gjë ajo e bëri të ditur me anë të një postimi në Instagram, ku e sjell si dëshmi rezultatin, që fatmirësisht i doli negativ. Afërdita bashkë me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl, së fundi udhëtuan për në Miami, ku e festuan përvjetorin e dytë të martesës. Në atë udhëtim, nuk kanë munguar dhuratat e befasitë e këndshme për atë, teksa i ndau me ndjekësit në rrjete sociale.


Image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu