• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shirat e rrëmbyer përmbytin rrugët e Beratit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Shirat e rrëmbyer që kanë pushtuar disa qytete të vendit pasditen e së dielës nuk kanë kaluar pa probleme.


Pamjet më poshtë vijnë nga Berati ku disa rrugë të tij janë mbuluar nga uji. Prania e ujit në rrugë ka shkaktuar probleme në qarkullimin e njerëzve dhe automjeteve. ©LAPSI.al


3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu