• |
ide | kryesore

3 viktima nga Covid në 24 orët e fundit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

3 persona kanë humbur jetën nga koronavirirus në vendin tonë. Përveç mjekut Hysni Shkajut, kanë humbur jetën dhe 2 persona të tjerë. Ndërkohë janë identifikuar 71 raste pozitive.

Në një komunikim për mediat, specialistja e ISHP-së, Eugena Tomini pohoi se ka një trend të shtuar të rasteve të konfirmuara me Covid-19 si dhe një numër të lartë të të hospitalizuarve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu