• |
ide | kryesore

Tjetër aksident në Tiranë, plagoset një grua

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident rrugor ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Mësohet se rreth orës 19:15, nga Qafë-Kashari në drejtim të Rinasit, mjeti me drejtues shtetasin S.H., ka dalë jashtë rrugë.

Për pasojë është përmbysur mjeti dhe është dëmtuar pasagjerja në mjet shtetasja T.K., 59 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.


Po kështu, rreth orës 19:20, te Brryli, si pasojë e një defekti teknik në pjesën e motorit ka marrë flakë në ecje, mjeti me drejtuese shtetasen B.K., ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu