• |
ide | kryesore

Femrat kapen ‘mat’, plazh topless në Jalë (VIDEO +18)

Syri i Lapsit

Temperaturat e larta duket se gjejnë “shërim” vetëm në plazh! Edhe këtë vit turistë vendas dhe të huaj, të cilët kanë mundur që të vijnë në Shqipëri, për pushimet e tyre. Ndër më preferuarit ka qënë plazhi i Jalës, ku ka tërhequr vëmendjen marrja e rrezeve të diellit ‘topless’. Pamjet e siguruara nga ABC Neës e tregojnë tendencën më të fundit të plazhistëve. Mesa duket ata nuk e kanë vrarë mendjen për paragjykimet por kanë vendosur të shijojnë kohën e pushimeve.1 Comment

  1. Asht koha e Nastradin Rames, gjeja qe atij i pelqen ma shume.
    Ka 26 vjet bithjasht,qe nga koha e refugjatit n ‘France dhe n,’vazhdim.
    Te na e rruaje sa Alpet kryemk…ri i ine.
    Kryeministri bithjashte dhe Alvaniqia kurve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu