• |
ide | kryesore

PO NDODH TANI/ Beogradi zhytet sërish në kaos, qytetarët në rrugë kundër Vuçiç (VIDEO LIVE)

-Instant, Blog, Lajme, Të fundit

Beogradi po përjeton një natë të dytë protestash masive dhe të dhunshme.  


Edhe këtë të mërkurë nisën që gjatë pasdites grumbullimet e njerëzve që kundërshtojnë vendimin e Presidentit Vuçiç për futjen e kryeqytetit në karantinë. 


Një natë më parë pati përplasje të dhunshme përparapa parlemnit ku u plagosën policë dhe qytetarë. ©LAPSI.al

N1 uživo – Beograd

Publiée par Zaječar Online sur Mercredi 8 juillet 2020

3 Comments

  1. Protestat ne beograd kane ne thelb marveshjen me kosoven. Nje forme presioni i nxitur nga vet qeveria per mos bere leshime ne samitin e Parisit. Te gjithe analizatoret e mediave serbe çeshtjet e samitit po komentojne. Jo me kot vucic para 2 ditesh u shpreh se do na behet presion dhe se ai ska per ta njohur kosoven

  2. EDI RAMA DERGON DISA USHTAR SHQIPETAR PER TA NDIHMUAR ALEXANDER VUCIC-PER TA SULMUAR OPOZITEN SERBE thotë:

    KUR TO DERGON EDI RAMA DISA USHTARE SHQIPËRETAR PER TA NDIHMUAR VELLAIN E TIJ ALEXANDER VUCIC

  3. Rikthimi tek një burrë i urtë, është rikthimi tek një popull që ishte 4 milionë dhe shkoi në 2 milionë. Kemi nevojë për një njeri që del në punë nga ora 8 dhe ikën në shtëpi në orën 4. Të kthehet tek gruaja tek kalamajtë si gjithë të tjerët, s’ka nevojë të qëndrojë gjithë natën me eskortë rrugëve. Bashën e kam njohur personalisht edhe kur ka qenë ministër, ky është lideri

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu