• |
ide | kryesore

(VIDEO) Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shëngjin, 3 të lënduar

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Tre persona kanë mbetur të plagosur në një aksident mes dy makinash dhe një motori, në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin. Ngjarja ndodhi pranë Knallës.

 Mes 3 personave të aksidentuar njëri prej tyre është më rëndë në spital.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa rrethanat e aksidentit janë ende të paqarta. ©Lapsi.al 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu