• |
ide | kryesore

VIDEO/ Festa e çmendur e Crudelli për fitoren e Milan ndaj Juves

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit

Milan – Juventus, ishte një ndeshje spektakolare, e cila pati përmbysje, gola dhe shumë emocione.


Spektakël ka dhuruar edhe Tiziano Krudeli me komentin e tij duke festuar si i çmendur 4 golat e kuqezinjve.


Për me tepër shikoni videon e mëposhtme:

1 Comment

  1. Eshte Tiziano Crudeli dhe jo Crudelli..Mesoni ndonje gjuhe se mire ata qe jashte nuk ju lejojne por po prishni edhe tonen!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu