• |
ide | kryesore

Aksident në Durrës, plagoset 6-vjeçari

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident me pasojë plagosjen e një 6-vjeçari ka ndodhur këtë pasdite në Durrës. Sipas informacioneve paraprake, i mituri, identiteti i të cili ende nuk dihet është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Gjendja e tij mësohet se është jashtë rrezikut për jetën. Mësohet se Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe dinamikën e aksidentit.


Drejtuesi i automjetit, identiteti i të cilit ende nuk bëhet me dije mësohet se është shoqëruar në komisariat nga Policia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu