• |
ide | kryesore

Kanye West: Kam qënë i infektuar me Covid-19 që në shkurt

-Instant, Paparazzi, Slider

Disa ditë pasi shpalli kandidaturën e tij si president i SHBA, Kanye West ka dhënë një intervistë për Forbes, ku i ka thënë të gjitha, nga ambiciet e tij politike deri te pandemia dhe vaksinsa kundër Covid-19.
Reperi, 43 vjeç, pranoi se, megjithë interesin e tij të papritur për të kandiduar, ai kurrë nuk ka votuar në jetën e tij. Në fakt, ai nuk ishte as një votues i regjistruar deri të hënën, 6 korrik.

“Arsyeja e këtij vendimi është sepse isha i frikësuar,” tha West në lidhje me atë që revista e përshkroi si “katër orë marramendëse” të intervistës telefonike nga ferma e tij pranë Cody, Wyoming, të martën, 7 korrik. “Më thanë që nëse do të votoja Trump karriera ime muzikore do të merrte fund. Më kërcënuan se isha në një parti. Unë u kërcënova si një njeri i famshëm për të qenë në një parti. Më kërcënuan si njeri i zi në partinë Demokratike. ”
1.Ka qenë i infektuar me COVID-19 në shkurt
Fituesi i Grammy i tha Forbes se ai luftoi me koronavirusin që në shkurt. “Kisha të dridhura, temperaturë, kam bërë dushe të nxehtë dhe kam parë video informuese se si mund të kalohet koronavirusi në shtëpi. Mbaj mend që dikush më kishte thënë që Drake kishte koronavirusi dhe përgjigja ime ishte,” Drake nuk mund të jetë më i sëmurë se unë! “” (Kujtojmë se Drake njoftoi në mars se ka rezultuar pozitiv në testin e Covid-19.)


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu