• |
ide | kryesore

Para nisjes për Hagë, Thaçi me Metën e Pacollin në Gjirin e Lalzit

-Instant, Lajme, Të fundit

Vetëm katër ditë para se të paraqitet në Hagë për intervistim, Presidenti Hashim Thaçi ka zhvilluar sot një takim me homologun e tij shqiptare Ilir Meta.

Thaçi dhe Meta janë takuar në Gjirin e Lalzit në Durrës, ku edhe ka shtëpinë Presidenti Meta. Në shoqërinë e tyre ka qenë edhe kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli.


“Kënaqësi e veçantë të kisha sot një mik të veçantë si Presidenti Thaçi. Pa diskutim edhe bacën Behgjet. Kaluam disa orë shumë të bukura dhe frymëzuese” shkruan Meta në Facebook.

Para intervistimit në Hagë ditën e hënë, kreu i shtetit të Kosovës Thaçi, ka paralajmëruar se nëse pretendimet ndaj tij merren parasysh, ai do të japë dorëheqjen për t’u përballur me krimet të cilat ai mohon t’i ketë kryer.

7 Comments

 1. Ne gjirin e Lalzit ,ku nje vile kushton 5 milion euro . Dhe ju prisni se ky dhe murgesha do bejne ndryshimet ?
  Ptuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ………………. hajvan popull

  1. te mendosh thell dhe besh veprimin e duhur do thot te largosh nga vetja nje fund trishtues thotë:

   cfar do sjell gjykata speciale,kjo shkon si gjygji i avni rrustemit qe vrau esat pas tralltarin ,me ket autor dhe aktor qe e shpiken ,po i japin nje shan c nderkombtarisht me ligj shqiptareve per ,te hapur nje gjygj te vertet,,jo kunder opsionit levizje organizuar per vetmbrojtje nje pushtuesit barbar qe eshte natyralitett njerzor ,dhe po ligj njerzor i pranuar,por kunder shkaktarve te krimit ne burim ,atyre qe coptuan si shkaqet e gjitha burimeve te krimit ne nje shekull,le ti ndertojne,pyetjet dhe seancat si te duan ,e verteta nuk shembet vetem se forcohet,nuk ka pasur nuk ka dhe nuk do ket gjygj ,qe funksionon per te shembur te verteten historin faktet nuk funksionon ,kesaj i thon te ndjekesh te voglin dhe kapesh te mallin ,burimin e padrejtesis per nji popull por zinxhiri pret me thell eklipson me shum

 2. HASHA DHE DULLA KOTI,E DERGOJN THIRRJEN E GJYKATES SPECIALE NE GJYKATEN KUSHTETUESE -HAHA HAHA HAHA thotë:

  HASH ,DERGOJE NE GJYKATE KUSHTETUESE DOSJEN E GJYKATES SPECIALE …VETEM ALBIN KURTI KRYEMINISTER DHE DITMIR BUSHATI PRESIDENT KJO ESHTE OPCIONI ME I MIRE PER KOSEVEN

 3. A ka mundesi te mos na i nxirrni keta elemente ?

  A mund te na thote zoti president I Shqiperise, c’kuptim ka kjo foto?

  Fytyra te dala boje….

 4. Dhe sot unë po bëj publike numrin e dosjes së Edvin Ramës të dënuar në Paris, në vitin 1993, që është AL.1961138/A.

  Ndaj sot unë i bëj thirrje Prokurorit të Përgjithsëm që ti kërkojë Ministrisë së Drejtësisë Shqiptare, të bëjë identifikimin e numrit të dosjes së Edvin Ramës, të cilin unë e akuzoj si njeri që është burgosur në Paris për vjedhje të ikonave.

  Ti merren gjurmët e gishtave me emrin Edvin dhe t’ia dorëzojë Ministrisë së Drejtësië franceze dhe jo policisë franceze.’

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.