• |
ide | kryesore

Përmeti vatër e Covid, djali dhe babai i arkëtares së OSHEE rezultojnë pozitiv

Lajme

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar ditën e sotme se janë konfirmuar pozitiv për koronavirus 3 rastet të reja në qytetin e Përmetit. Mësohet se ata janë djali dhe babai i arkëtares së OSHEE, e konfirmuar për covid-19 tre ditë më parë. Ndërkohë është konfirmuar pozitiv për virusin e ri edhe një tjetër arkëtare punonjëse e OSHEE së këtij qyteti. Ditën e sotme u konfirmuan 82 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve. Deri më tani në vendin tonë 83 persona kanë humbur betejën me koronavirusin, ndërsa 3188 janë të infektuar.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu