• |
ide | kryesore

Producenti shqiptar, baba për herë të parë (Foto)

-Instant, Paparazzi, Slider

Producenti i njohur Cricket, emri i vërtetë i të cilit është Donat Prelvukaj, është bërë baba për herë të parë.


Partnerja e tij ka sjellë në jetë një vajzë, për të cilën çifti ka zgjedhur emrin e veçantë Kanina. Lajmin e bukur producenti e ka ndarë me miqtë dhe fansat në Instagram, ku ka publikuar edhe fotot e para të së bijës.


“T’i dëshiroj të gjitha të mirat në jetë, qofsh e lumtur gjithmonë”- janë fjalët që muzikanti i dedikon vajzës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.