• |
ide | kryesore

Infektohet me koronavirus Isa Mustafa

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka rezultuar pozitiv me virusin COVID-19.


Lajmin e bën të ditur vetë Mustafa, i cili shkruan në ‘Facebook’ se përveç një plogështie, nuk vëren ndonjë shqetësim tjetër shëndetësor.


“Sot, pas analizave te kryera, kam rezultuar pozitiv me Covid-19. Përveç një plogështie, nuk vërej ndonjë shqetësim tjetër shëndetësor. Anëtarët e tjerë të familjes nuk janë të prekur. Ditet në vijim to të jem i izoluar. Apeloj te të gjithë për kujdes maksimal”.

8 Comments

  1. QENI PLAK ESHT NE KOMA EDHE DJALI I TI HOT COFTINA NUK KA SHKUE NE FRANC PRITET LAJMRIMI SE KA COF NGORDH IS TRADHTARI

  2. SHPENZIMET E VORRIMIT I PAGUAJ UNE DHE FAMILJA IME ME SHUME DESHIRE-PO NUK PATA MJAFT LEKE ANDI BUSHATI ME HUAZON CA LEKE ME DRSHIRE thotë:

    SHPRESOJ TE NGORDH ISA MORINA SA ME SHPEJT

  3. si ka mundesi qe vetem kta te partive i kap, ne snjofim asnje qe e ka koronen, vetem te partise, gruja e drejtorit, mjeku i partise, ndoshta e kan bere qe kush vetofrohet per te then jam me korona merr lek. tna tregojne te behemi gjith me korona marrim noj lek shtyjme krizen

  4. Politikan i madh pragmatik dhe i zgjuar. Ky na shpetoi nga revanshi nacional-socialist i Kurtit!
    Edhe pse gaboi me Vjosen mendoj se historia do e tregoje qe është lider patriot.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu