• |
ide | kryesore

Kanye West, probleme me bipolaritetin

-Instant, Paparazzi, Slider

Pas njoftimit të Kanye West se do të kandidojë për t’u bërë president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, raportohet se reperi po përballet me çrregullimin  e bipolaritetit.


Kanye – i cili ka folur edhe në të kaluarën për te qenurit bipolar – “ka bërë një punë të paqme për përmirësimin e tij’, raporton People. “Kim është e shqetësuar, si e gjithë pjesa tjetër e familjes. Është jashtëzakonisht stresuese për Kim, sepse sjellja e Kanye-s është e paparashikueshme. Ajo është e shqetësuar,” shtoi burimi. “Episodet zakonisht zgjasin për disa javë dhe më pas gjërat kthehen në normalitet. Kim shpreson se kështu do të ndodhë edhe këtë herë.” Kanye West njoftoi se do të kandidojë në zgjedhjet e ardhshme presidenciale. Ai dha një interviste të çuditshme për Forbes, ku ndër të tjera tha se do të krijojë partinë politike The Birthday Party.1 Comment

  1. Ky eshte bipolar i cuditshem. Nje jave eshte high dhe i duket vetja Zot, javen tjeter eshte down dhe i duket vetja president i SHBA.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.