• |
ide | kryesore

Publikohet “Hape telefonin” e grupit Magic4

-Instant, Paparazzi, Slider

Në këtë stinë të nxehtë hitesh nuk mund të mungonte as ai i Magic 4, “Hape Telefonin” . Ndryshe nga herët e tjera ata vijnë me një produkt të vetin. Nga autoret Pirro Çako, Edlir Begolli si dhe me koreografi te Adela Mucollarit. Grupi i Magic 4 njihen për atmosferën e “zjarrtë” që i dhurojnë njerëzve pothuajse çdo fundjavë në Tiranë.


3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu