• |
ide | kryesore

4 humbje jete dhe 83 raste pozitive sot me koronavirus

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Gjatë 24 orëve të fundit, janë regjistruar edhe katër viktima nga koronavirusi.

Ministria e Shëndetësisë në përditësimin e të dhënave, bën me dije se janë regjistruar 83 raste pozitive.


Dy prej viktimave janë 57-vjeçare.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu