• |
ide | kryesore

VIDEO/ Vlonjati denoncon këto 2 gra: Më morën valixhen kur po e nxirrja nga makina

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit

Një qytetar nga Vlora ka denoncuar dy zonja duke i akuzuar se i kanë vjedhur një valixhe. Ai shprehet se zonjat që ia kanë vjedhur valixhen shfaqen në pamje, ndërsa iu bën apel atyre që t’ja kthejnë valixhen, pasi aty kanë dokumente e sende me vlerë. Rastin në fjalë e ka bërë të ditur gazetari Enrik Mehmeti.


“Përshëndetje Enrik. Këto dy zonjat kanë vjedhur një valixhe në zonën e skelës sot në orën 12 të drekës, përball shtëpis time te “Vullneti i Peshkut” në Vlorë. E zbrita nga makina sa të transportoja gjëra të tjera por zonjat u treguan të shkathta dhe e morën.


I kërkojmë ta rikthejë pasi kishte sende personale dhe dokumenta përpara se ti denoncojmë,ju lutemi shperndajeni sa me shume që ta shikojnë dhe zonjat që të ndërgjegjësohen sepse as ne nuk duam ti bejm keq njeriu” – thuhet në mesazh. ©LAPSI.al

5 Comments

      1. Haha mire e ka thene ai shoku. Ato dine te shwyejne vetem bythen dhe gjoksinbe tyre. Grate i shqyejne brenda perbenda fisit ndaj i kishte gjetur tamam si sij sajmir tahiri

  1. Denoncojeni tek krieministri ore temen e semes pasi e keni ju Vlorjatet deputet ore , po temen e semes ky plaku Gerdall krieminister thote se kemi vene ligje mo kemi bere shtete .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu