• |
ide | kryesore

(FOTO LAJM) Intervistimi i Thaçit në Hagë, flamuri i UÇK-së vendoset para Prokurorisë Speciale

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ndërsa sot Hashim Thaçi intervistohet në Hagë, para Prokurorisë Speciale është vendosur flamuri i UÇK-së.

Në fakt, Thaçi do të merret në pyetje si ish- drejtor politik i UÇK-së pasi aktakuza është ngritur pikërisht për rreth 100 vrasje në kohë e luftës Kosovë- Serbi.foto galeri


3 Comments

  1. Prostitutat në Hamburg kërkojnë rihapjen e bordellove,prostitutat ne tirone mbrojne erdokarin turk me zell te madh,shpellkaret dun baben salih ne pd dhe prostitutat mediatike prane tyre

  2. Ky sumaxhiu grekofil i tipit Vangjel Dule qenka i fiksuar shume pas hajdarit te Erdoganit. Nuk ka faj i shkreti i ka hyr frika ne palce kujton edhe njehere se i kthehet turku perseri dhe i shkerdhen miteren Hell Ass.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu