• |
ide | kryesore

Khloe dhe Tristan ende jo sëbashku

-Instant, Paparazzi, Slider

Që pas tradhtisë së bujshme me mikeshën e ngushtë të Kylie Jenner, marrëdhënia mes Tristan Thompson dhe Khloe Kardashian ndryshoi rrënjësisht. Khloe, e cila asokohe solli në jetë fëmijën e parë të çiftit, True, u shpreh se dëshironte të rrinte sa më lart basketbollistit. Për një kohë të gjatë ata qëndruan të ndarë, ndërsa Tristan shprehej vazhdimisht se ishte penduar për veprimin e tij.Mirëpo, duket se gjërat kanë ndryshuar së fundmi dhe dyshja po kalon më shumë kohë bashkë.Khloe ende “po e teston” ish-partnerin për t’i dhënë një mundësi të dytë edhe për hir të vajzës së tyre True. Në një intervistë së fundmi, ylli i “KUWTK” u shkreh se ajo dhe Tristan janë në një periudhë të mirë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu