• |
ide | kryesore

Songul Oden: Bëra gabim me operacionet plastike

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi ajo ishte e ftuar në një program televiziv, nga ku ndau disa sekrete nga jeta e saj, sidomos rreth operacioneve plastike që sipas saj kanë qenë një dështim. “Kam bërë operacion në hundë. Mendoja se nuk mund të merrja frymë për shkak të kockës në hundë. E bëra veten të besoja këtë fakt, por e vërteta është se nuk mund të marr frymë tani. Kam kursyer shumë para për operacionin në hundë, por nuk ishte i suksesshëm.

Mjeku më mori të gjithë kërcin në hundë. Kështu që më duhej të bëja edhe dy operacione të tjera më vonë. Më morën kërcin nga veshi dhe e përdorën. Por u dëmtua edhe ai. Duhej të gjenin një kërc tjetër. Tani për tani, nuk mund të marr frymë lirisht, por vazhdoj jetën time”, – tha ajo, duke shtuar gjithashtu “Meqenëse qesh shumë, kam pasur shumë rrudha rreth syve. Kam bërë botox, por buzëqeshja më është shkatërruar. Kjo është arsyeja pse nuk dua të qesh. Ndërsa isha duke xhiruar një reklamë, drejtori donte të buzëqeshja. Unë i thashë se “nuk mendoj se është e përshtatshme të buzëqesh këtu”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu