• |
ide | kryesore

Humb kontrollin e makinës, ndahet nga jeta 30-vjeçarja

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një 30-vjeçare ka gjetur vdekjen sot paradite në një aksident të rëndë në rrugën dytësore Durrës-Tiranë.

Sipas policisë, mjeti me drejtuese shtetasen E.D., 30 vjeçe ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu