• |
ide | kryesore

Johnny Depp, xheloz pas skenave intime të Amber Heard

-Instant, Paparazzi, Slider

Johnny Depp nuk kishte dashur që ish-gruaja e tij, Amber Heard, gjatë kohës sa ishin të martuar të luante në skena erotike. Këto janë gjetjet në dokumentet gjyqësore që theksojnë se aktori ishte xheloz.

Në procesin gjyqësor që po zhvillohet ndërmjet hamshorit hollivudian, aktores së famshme dhe tabloidit The Sun, janë zbuluar detaje nga martesa e çiftit të njohur. Depp ka pranuar para gjykatës se kishte qenë xheloz dhe nuk ishte komod që gruaja e tij të xhironte skena seksuale.Të dhënat e grumbulluara nga hetuesit tregojnë se aktorë në fazat e fundit të martesës me Amber ishte përpjekur ta ndalonte bashkëshorten e dikurshme që të mos luante në filma ku përfshiheni skenat intime.


1 Comment

  1. Hahaha.

    Quhet xheloz, se merzitej kur ja shalonin te tjeret neper filma. Dhe per kete ishte fajtor Xhoni.

    Putana, nuk kish faj fare. E kishte pune.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.