• |
ide | kryesore

Mamaja e Ledrit tregon si ka qënë takimi i parë me Sara Hoxhën

-Instant, Paparazzi, Slider

Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha janë kthyer në një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku. Sara thuhet është në pritje të ëmbël dhe dyshja së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Ajo ka fituar jo vetëm zemrën e Ledrit, por dhe të prindërve të tij. Vetëm së fundmi, e ëma e Ledrit, Xheraldina ka treguar për emisionin “Pushime on Top” se i duket sikur Sara të ketë lindur në shtëpinë e tyre. “Unë jam super e lumtur për ata të dy, super e lumtur për Ledrin, për Sarën. Sara është një njeri fantastik. Unë e them nuk e di si duhet me u dasht nusja, por di si duhet me u dasht Sara. Nuk kam ndjesi që kam nuse në shtëpi. Më duket sikur Sara ka lind tek ne”, tha ajo. Po ashtu, Xheraldina zbuloi se është takuar për herë të parë me Sarën në Ulqin. “Në Ulqin, Sara erdhi në vizitë një ditore, jo vetëm Sara por edhe miq të tjerë të Ledrit. Ne ishim në një drekë familjare me miq, të cilët filluan të thonin është kjo shoqja e Ledrit dhe une thashë do zoti qenka ajo se është si pëllumb”, u shpreh ajo.


1 Comment

  1. edhe nje kurve tjeter tirane martuar me kosovar
    zakonisht qene pleqte italiane qe ebenin kete pune dikur
    cfare ndryshoi
    apo meqe kjo e ka pasur babin trafikant kokaine me leke?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu