• |
ide | kryesore

Publikohet autopsia e nipit të Elvis Presley, çfarë ndodhi me 27-vjeçarin

-Instant, Paparazzi, Slider

Nipi i Elvis Presley dhe djali i Lisa Marie Presley, Benjamin Keough, ka vrarë veten në mënyrë tragjike.
27-vjeçari u gjet nga policia me një plagë të vetme arme në kraharor, rreth orës 6:30 të mëngjesit, të dielën në rezidencën e nënës së tij Calabasas në Kaliforni.

Rezultatet e autopsisë treguan se Benjamin i kishte dhënë fund jetës me një pushkë gjaku, me të cilën kishte goditur veten në gojë.
Pas vdekjes së tij, menaxheri i Lisa Marie tregoi për “TMZ” se ajo ndihej e shkatërruar.


Menaxherja e Lisa Marie tha: “Ajo është zemërthyer dhe e shkatërruar tej mase, por duke u përpjekur të qëndrojë e fortë për binjakët e saj 11-vjeçarë dhe vajzën e saj më të madhe Riley. Ajo e adhuroi atë djalë. Ai ishte dashuria e jetës së saj”.
Lisa Marie ishte vajza e vetme e superyllit Elvis dhe muzikantit Danny Keough.
Ajo kishte folur më herët për ngjashmërinë e madhe të të birit me babain, Elvis.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu