• |
ide | kryesore

Rama: Shumica votoi në Komisionin e Ligjeve draftin e dakordësuar më 5 qershor

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Edi Rama ka dhënë një lajm përmes Twitter-it të tij. Kryeministri thotë se shumica parlamentare sapo ka votuar në Komisionin e Ligjeve draftin e dakordësuar me opozitën jashtëparlamentare më 5 qershor për Reformën Zgjedhore.

Rama thotë se nuk pati konsensusin nga opozita brenda parlamentit dhe se më shumë pritet të flasë në një konferencë për shtyp sot rreth orës 13:00.


Kryeministri Rama ne Twitter:
Shumica jonë në Komisionin e Ligjeve sapo votoi draftin e dakordësuar në 5 qershor me o.jashtëparlamentare! U votua pa konsensus sepse o.parlamentare vijon ta kundërshtojë marrëveshjen për mosdepolitizimin e admin.zgjedhore, kërkuar si kusht nga LBPD! Për më shumë në 13.00 live!

8 Comments

 1. Kurve ky!!! Mos i turpero kurvat o burre. Po te ishin kurvat si kush do iu afrohej. Ky eshte nga lloji me i keq i gjallesave se bashku me ate gjaallesen e bashkise Tirane.

 2. E mo byth qire shkerdhat te ra mendja, kot e ke o rrot kari perpelitu gjith diten beji valigjet dhe se tek 313 e ke vendin.Qar i ke bere vendit ti iiiii!

 3. Kryekurvat do kishin certifikate virgjerie para ketij tipit
  .A mund te perfaqesoje nje popull nje KM si ky qe kemi ne,aq me teper te drejtoje OSBE–ne. ZOT NA RUAJ

  1. Nuk i ngjan Adil Carcanit jooo, ka disa kohe qe eshte prishur ne fytyre si personat qe jane ne perfundim te diteve ne kete bote…

 4. Amon ik se na cave trapin.

  Papaapappa robi me.neverites ne bote . acarus kari par excellence

  Je bo si alergji sa degjoj ty me.vjen vjell

  Ptuuuuu rrace muti

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu