• |
ide | kryesore

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, një prej makinave përfundon në kanal (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, pranë Sukthit. Lapsi.al sjell foto nga vendi i ngjarjes ndërsa nuk dihet ende nëse ka të lënduar në njerëz apo jo. Nga pamjet shihet një automjet që ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal, pas përplasjes me një makinë tjetër. Policia është në vendngjarje dhe ka nisur hetimet e rastit.


©Lapsi.al 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu