• |
ide | kryesore

One Direction do të ribashkohen për 10 vjetorin e krijimit të grupit

-Instant, Paparazzi, Slider
one-direction-tutti1.jpg

One Direction po feston 10 vjetorin e grupit në mënyrën më të bukur të mundshme. Sipas kompanisë për marrëdhënie me publikun ‘Simon Jones PR’, grupi është duke parë të gjitha mundësitë që të debutojnë me një video enkas për fansat e tyre për të festuar dekadën e parë të krijimit të grupit. “Videoja do të dokumentojë pikat kryesore të rrugëtimit të grupit, nga formimi në The X Factor deri tek publikimi i ” History “, përfshirë klipet nga videot muzikore, shfaqjet dhe video prapa skenave. Dhe natyrisht marrëdhënia e veçantë që ata kanë me fansat e tyre “, deklaron kompania në faqen e saj të internetit. Por nuk mbaron këtu. Simon Jones PR gjithashtu thotë se do të ketë një faqe interneti për 1D, të titulluar “listat për luajtje interaktive dhe aktivizimet nëpër platformat dixhitale.” Për sa i përket webpage-t, organizata pretendon se “do të jetë një përvojë ndërhyrëse gjithëpërfshirëse dhe emocionuese”. “Sajti do të marrë formën e një afati kohor që paraqet historinë e grupit, që nga audicioni i parë deri në ndërprerjen e tyre. Do të jetë një arkiv i videove muzikore, veprave artistike, shfaqjeve televizive, prapaskenave dhe përmbajtjeve që shihen rrallë, të gjitha në një vend.” Fansat do të jenë në gjendje të lidhen me Spotify dhe Apple Music përmes faqes dhe t’i ruajnë listat e tyre të preferuara në llogaritë e tyre përkatëse sipas dëshirës. Kjo pritet të ndodhë më 23 korrik,


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu