• |
ide | kryesore

VIDEO/ Spikeres i bie dhëmbi duke dhënë lajmet në transmetim direkt

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit

Gjatë transmetimit të lajmeve, moderatores së televizionit “1+1” në Ukrainë, Marichki Padalkos, i ka rënë dhëmbi.


Moderatorja e kuptoi që i ra dhëmbi, por megjithatë u soll sikur asgjë të mos kishte ndodhur, dhe e mbajti atë në dorë derisa pamja kaloi në një hapësirë tjetër.


Publikut nuk i shpëtoi ky moment dhe në rrjete sociale vërshuan mijëra komente, shumica e të cilave ishin komplimentuese në drejtim të Padalkos, e cila përgëzohej për profesionalizmin e treguar dhe në një moment të tillë të sikletshëm.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu