• |
ide | kryesore

Aksidentohen dy makina në aksin Levan-Tepelenë, katër të lënduar

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Sot rreth orës 14:30, në rrugën Levan-Tepelenë, në fshatin Kafaraj, janë përplasur mjetet tip “Kamionçinë” me drejtues shtetasin A. J., 55 vjeç, banues në Vlorë me një “Reno” me drejtues shtetasin Z. B., 57 vjeç, banues në Tiranë. 


Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar të dy drejtuesit e mjeteve dhe dy pasagjerë, shtetasit Sh. G., 58 vjeç, banues në Tiranë dhe A. J., 49 vjeçe.


Të katër të dëmtuarit ndodhen në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu