• |
ide | kryesore

Sophie Turner në ditët e fundit të shtatëzanisë

-Instant, Paparazzi, Slider

Në shkurt të këtij viti, burime për “JustJared.com” konfirmuan se këngëtari Joe Jonas dhe aktorja Sophie Turner do të bëhen prindër për herë të parë.
Lajmi i bukur erdhi vetëm pak muaj pas dasmës së tyre madhështore, mirëpo çifti ka preferuar t’i mbajë gjërat sa më të fshehta.


Megjithëse nuk kanë bërë asnjë deklaratë publike për pritjen e ëmbël, çifti doli hapur në publik në muajin maj, kur Turner u fotografua me dëshirën e saj me barkun e rrumbullakosur.
Tashmë, aktoren e ndajnë vetëm pak ditë nga ardhja në jetë e bebushit dhe duket se shtatzënia ka bërë të vetën.
Ajo e ka kaluar ditën në park me partnerin, Joe Jonas dhe nuk i ka shpëtuar dot syrin të paparacëve, ndërsa fotot e saj po bëjnë xhiron e rrjetit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu