• |
ide | kryesore

FOTO/ “Mbreti” i Instagramit Dan Blizerian vjen në Durrës

-Instant, Arkiva, Lapsi Leaks

Mesdheu është kthyer në një nga destinacionet më të preferuara të personave “VIP” në botë. Së fundmi në hartën e ndalimit është piketuar edhe Shqipëria, ku jo më larg se tre ditë më parë, në portin e Durrësit ka stopuar edhe një nga personazhet më të pasur të rrjetit, Dan Bilzerian.


Jahti i tij është parë në portin e Durrësit, ku sipas dëshmitarëve dëgjohej muzikë e lartë që vinte nga jahti.


Dan Bilzerian (Mbreti i Instagramit) ndiqet pothuajse nga 28 milionë njerëz në llogarinë e tij të Instagramit ku është shumë aktiv dhe poston foto e video nga jeta e shfrenuar dhe luksoze. Bilzerian ka treguar se pasurinë gjatë jetës së tij e krijuar përmes pokerit, ku arriti të bëhej personi më i suksesshëm në botë. /TCH

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu