• |
ide | kryesore

Majk del kundra rregullave të qeverisë për emergjencën ndaj Covid-19

-Instant, Paparazzi, Slider

Megjithëse numri i personave të infektuar në Shqipëri e Kosovë rritet dita-ditës dhe viktimat po kapin numra të frikshëm, duket se reperin Majk s’po e tremb aspak kjo situatë. Ai ka treguar se është kundër masave të marra nga qeveria për parandalimin e përhapjes së Covid-19. Për më tepër, reperi ka duartrokitur protestat e zhvilluara në Londër kundër mbajtjes së maskës. Më tej, në një tjetër postim në InstaStory, Majk duket i bezdisur nga rregullat dhe shkruan se dëshiron të jetojë vetëm sipas rregullave të veta.


“Jetoj sipas rregullave të mia! Në djall qeveria, në djall sistemi!”- ishin fjalët e tij krahas postimit.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *