• |
ide | kryesore

Artistët sërish protestë te Kryeministria, disa të shoqëruar me forcë (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Artistët janë mbledhur edhe sot në protestë para Kryeministrisë nën sloganin “Muzika nuk vret”.


Protesta e artistëve nisi që pasditen e djeshme, pas vendimit të qeverisë për të mbyllur club-et dhe lokalet pas orës 20:00 të mbrëmjes, për shkak se cilësohen si burim i përhapjes së koronavirusit.


Gjatë protestës së sotme, ka pas dhe përplasje mes artistëve dhe policisë. Policia ka shoqëruar disa protestues.

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri

 

8 Comments

  1. Hajde polica kemi ne sikur kane ngrene pershesh me kos. Pese police nuk mbajne dot nje person per ta futur ne furgon .Me gjithe ate keta dhijare police ju sulen sikur keta protestues jane kriminela.Shtet haleje ,polici muti,minister Leshi.

  2. Stalin, qenke gedhire i ndershem sot paske vendosur emrin a te qivja udhet ashtu si ti e di mire tani, deri ne brezin e shtate.

  3. perca e sundo, tek astiri sdoli asnje per ti nduhmuar, per te termetit nuk shkon asnje gazetar per te pare ata qe jetojne neper cadra dhe nuk interesohet asnje nga ne si popull a jan gjalle a kan me hanger, prishen teatrin dolen vetem artistat dhe asnje tjeter., ndalojne muziken i lejne pa pun bizneset dalin vetem pronaret e lokaleve pubeve, te tjeret sdalin, por e keqja eshte si vale bombe atomike, i prek te gjith, i kan hapur te gjitha rruget e tiranes, per te ikur nga don bosko tek komuna e parisit ben rreth 45 minuta, per ty kthyer prap aq, ju rrofshin x6 e q7 ne pluhur e trafik., eshte bere jetese a pamundur ne tirane

  4. Motren dhe gruan te shkerdhevsha prape ,mamkes veri dhembet ato ,adlishentet qe ke na i dergo tju bejme masazhe erotike o moter dhe grua qire mavi qe ma ke marre prape ne goje.Komento per ato qe lexon o -autik- o te qifsha pragun dhe oxhakun .dhe gjithe c’te permban -Katalogu-i fisit.

  5. Motren dhe gruan te shkerdhevsha prape ,mamkes veri dhembet ato ,adolishentet qe ke na i dergo tju bejme masazhe erotike o moter dhe grua qire mavi qe ma ke marre prape ne goje.Komento per ato qe lexon o -autik- o te qifsha pragun dhe oxhakun .dhe gjithe c’te permban -Katalogu-i fisit.

  6. Motren dhe gruan ta befsha ,mamkes po ta perserit edhe nje here veri dhembet pa ma dergo ,ato shurrat e tjera jane te nderuara te me vine per dite per masazhe o -MAVI-i pa emer

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu