• |
ide | kryesore

Nicki Minaj shtatëzanë për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Nicki Minaj – është shtatzënë me fëmijën e parë.

37-vjeçarja lajmëroi të gjithë miqtë e saj virtualë se është në pritje të fëmijës së parë, me një seri fotosh që publikoi në Instagram këtë të hënë.Në foton e parë, Minaj ka veshur bikini duke treguar barkun e rrumbullakosur, shoqëruar me hashtagun “#Preggers” dhe një zemër si emoji.Ndërsa në postimet e tjera, në të cilat barku duket edhe më i qartë, reperja shkruan: “Dashuri. Martesë. Karroca e bebes. Shumë e lumtur dhe mirënjohëse. Faleminderit shumë për të gjitha urimet tuaja.” Mijëra komente dhe urime kanë shkuar për këngëtaren nga fansat e saj të zjarrtë. Madje, edhe shumë miq të saj të famshëm, si Halle Berry, Sam Smith. Minaj u martua me partnerin e saj Kenneth Petty, në tetor të vitit të kaluar.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.