• |
ide | kryesore

Qeveria ndalon muzikën gjatë natës. Rama bëhet hit me meme (fotot)

-Instant, Arkiva, Pikante

Vendimi i qeverisë që për shkak të rritjes së rasteve me Covid-19 të rimbyllë klubet e natës dhe diskotetkat dhe të ndalojë muzikën pas orës 22 00, nuk ka ngjallur vetëm protestat e artistëve por edhe shpërthimin e një imagjinate të paparë në rrjet, me meme që kanë personazh kryesor Edi Ramën.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu