• |
ide | kryesore

(VIDEO) Shpërthen në flakë super makina në Vlorë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Përfshihet nga flakët një makinë në Vlorë.


Super makina Audi R8 me targa gjermane është djegur në parkimin e nje hoteli ne vlorë. Makina u përket pushuesve nga Maqedonia të cilët ndodhen në Vlorë.


Sipas policisë është djegur qëllumisht duke i hedhur lëndë djegëse. Pushuesit ndodhen prej katër ditësh në Vlorë. Janë nga Kërçova e Maqedonisë dhe jetojnë në Gjermani. Pronari i mjetit quhet B.Z. thotë se nuk e di cili është shkaku dhe pse i kanë djegur makinën.

6 Comments

  1. Shpejt do filloje eksplzivi. Jemi ne prag zgjedhjesh. Militantet e Sali Lule Berbishes si gjithmone do fillojne aksionet guerrile.

  2. Ky ka paguar leke tja djegin per siguracion dhe Ben si hallexhi na nxjerr namin kot rropqiri I maqedonise a I Kosoves

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu