• |
ide | kryesore

Vlora nuk gjen qetësi, digjet një tjetër makinë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një tjetër makinë është gjetur e djegur pasditen e sotme në Vlorë, rrugës për në fshatin Gjormë.

Makina e llojit “Twingo”, është gjetur e djegur dhe e braktisur në mes të rrugës, ndërkohë që ende nuk dihen detaje.


Ndërkohë paraditen e sotme, një makinë e tipit “Audi R8”, u dogj në parkimin e një hoteli në Lungomare në Vlorë. Pronari i makinës ishte Burim Zyberi, një shqiptar nga Maqedonia e Veriut, i cili kishte ardhur për pushime në Vlorë. Ai është shprehur se nuk ka konflikte me askënd.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu