• |
ide | kryesore

Punime në kabina/ Këto janë zonat e Tiranës që mbeten pa energji dy ditët në vijim

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
energjia-640x340.jpg

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton stakim të energjisë në disa zona të Tiranës, gjatë dy ditëve në vijim.

Sipas OSHEE, ndërprerja e energjisë do të bëhet gjatë intervalit kohor 09:00-15:00, për shkak të remontit të parashikuar në disa kabina.


Njoftimi i OSHEE:

Stakim, 23-24 korrik

Për shkak të remontit të parashikuar në disa kabina, në datat 23-24 korrik do të stakohet energjia gjatë intervalit kohor 09:00-15:00 në këto rrugë në Tiranë

23 korrik
Pjesërisht rrugët: “Kolë Popa”, “Taulantia”, dhe një pjesë e rrugës ” Ali Demi”

24 korrik
Pjesërisht rrugët: “Arkitekt Kasemi”, tek zona e Brrylit dhe një pjesë e e rrugës “Zhan D’Ark”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu