• |
ide | kryesore

Kadri Veseli infektohet me koronavirus

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Iish-kryeparlamentari i Kosovës dhe kreu i PDK-së, Kadri Veseli është infektuar me koronavirus.


Lajmin e ka bërë të ditur vet Veseli përmes një postimi në ‘Facebook’, i cili pas testit ka rezultuar pozitiv.


MESAZHI I VESELIT
Të dashur qytetarë, pak çaste më parë u njoftova nga IKSHP se kam rezultuar pozitiv në testin e kryer për Sars-CoV-2.

Unë jam mirë me shëndet dhe deri në shërim të plotë do të qëndroj në vetizolim.

Ju ftoj të gjithëve që t’i respektoni masat, t’i vendosni maskat, të mbani distancën dhe higjienën!

4 Comments

  1. QYTETAR ISA JAKUPI VESELI E DISA DEPUTET PO MANIPULOJN SE KTA NUK JAN TE PREKUR NGA KORONAVIRUSI KJO EHT MASHTRIM NDAJ OPINJONIT PER TA JEK VEMENDJEN NGA GJERAT TJERA TURP PER KETA MASHTRUS

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu