• |
ide | kryesore

Ministria sqaron arsyen e vdekjes së 27-vjeçarit me covid

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Shërbimi Infektiv: I riu ishte asimptomatik nga COVID19


Ministria e Shëndetësisë sqaron se, referuar shërbimit infektiv, një i ri 27 vjeçar nga Kavaja, ka ndërruar jetë si pasojë e aksidentit vaskular cerebral.


27 vjeçari vuante nga një sëmundje e lindur e gjakut dhe ishte asimptomatik për COVID19. Ministria e Shëndetësisë i shpreh ngushëllime familjes.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu