• |
ide | kryesore

Aksident në Fier-Levan, makina përplaset me autobusin

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Fier-Levan. Një autobus është përplasur me një makinë.


Nuk dihet ende nëse ka të plagosur.


Aksidenti ka bllokuar trafikun.

Në vendngjarje kanë shkuar autoambulanca dhe policia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu